japaner kennenlernen nurnberg wetter beste freundin chat regel nr 1 single letter postage single tanzkurs offenburg maps maenner richtig flirten weihnachtsfeier lustige chat sprüche tanzen

biuro@polisystem.eu

+48 506 96 34 34

Galeria

Soltrak to w pełni zautomatyzowany system ogniw fotowoltaicznych samoczynnie poruszający się za słońcem. Dzięki zastosowanym technologiom, jest to obecnie najwydajniejszy system pozyskiwania energii słonecznej.

Client: Zespół Elektrowni Wodnych Czorsztyn-Niedzica

21 lipca, 2015

Soltrack to w pełni zautomatyzowany system ogniw fotowoltaicznych samoczynnie poruszający się za słońcem. Dzięki zastosowanym technologiom jest to obecnie najwydajniejszy system pozyskiwania energii słonecznej.

Razem z turbiną wiatrową stanowi najlepsze rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Dzięki zastosowaniu nowatorskiego systemu kontroli pracy akumulatorów zapewniona jest stabilna praca, również w niesprzyjających warunkach pogodowych.

System posiada zautomatyzowaną kontrolę spadków mocy; gwarantując nieprzerwane zasilanie energią elektryczną. Jest to produkt dedykowany do miejsc, takich jak budynki użyteczności publicznej, przychodnie prywatne, serwerownie itp. A zatem wszędzie tam, gdzie wymagana jest niezależność od awarii elektrycznych oraz spadków mocy.

Innowacją jest w pełni automatyczny, oparty na technologii GPS, system poruszania paneli fotowoltaicznych za ruchem słońca. System Soltrack ustawia panele pod odpowiednim kątem do padania promieni słonecznych, co zapewnia niezmiernie wysoką wydajność energetyczną.

Według naszych testów w polskim niezwykle zmiennym klimacie, tylko takie rozwiązanie daje wymierne rezultaty.

Wybrane parametry:

  • Wytrzymałość na wiatr 150 km/h.
  • Powierzchnia maksymalna paneli 50 m2.
  • Maksymalna wydajność urządzenia – 7,5 kWh (przy zastosowaniu rekomendowanych paneli fotowoltaicznych).

Normy:

  • System Soltrack jest zgodny z Polskimi Normami.
  • Urządzenie posiada certyfikat CE.

Comments are closed.