parship kostenlos nutzen dating site where friends choose gay hotel stuttgart norddeutschland singleboerse kostenfrei 50 cent schöne frauen füße singles mit hund nrw

biuro@polisystem.eu

+48 506 96 34 34

Soltrack

Projektujemy eco rozwiązania dla inteligentnych domów, osiedli mieszkaniowych i kampusów uniwersyteckich. Posiadamy know-how z zakresu siłowni wiatrowych i ogniw fotowoltaicznych oraz systemów akumulatorowych.

Patrzymy na problemy energetyczne naszych klientów całościowo. Wiemy, jak ważna jest niezależność energetyczna i bezpieczeństwo stałych dostaw prądu. Nasze systemy tworzone są z myślą o prosumentach – pozwalają na konsumowanie zmagazynowanej w akumulatorach energii oraz odsprzedawanie jej nadwyżek do sieci energetycznych.

Tworzymy instalację maksymalizujące efekt synergii miedzy różnymi urządzeniami. W czasie dużego nasłonecznienia terenu energię do systemów akumulatorowych pozyskujemy przez System Soltrack. Może być on sprzężony z turbinami wiatrowym, które zwiększają wydajność systemu podczas wietrznych dni. Całość sterowana jest przy pomocy wysokiej klasy inwerterów.

Kluczowe cechy instalacji:

  • Bezpieczeństwo utrzymania stałej mocy w przypadku niekorzystnej pogody. Zaawansowane sterowniki cyfrowe rozpoznają spadki mocy na akumulatorach wynikające ze złych warunków pogodowych i przełączają system na zasilanie sieciowe.
  • Bezpieczeństwo stałych dostaw prądu. System automatycznie przełącza się z zasilania sieciowego na akumulatorowe, gdy dochodzi do awarii prądu z przyczyn leżących po stronie elektrowni.

Nadwyżki prądu uzyskanego z eco-instalacji mogą być kierowane do urządzeń dedykowanych, zaprojektowanych specjalnie na potrzeby klienta. Do takich indywidualnych, zrealizowanych już rozwiązań, należą:

  • Przekierowanie nadmiaru energii z zasila destylarnię wody do celów medycznych.
  • Zasilenie przydomowego potoku z zamkniętym obiegiem wody, z pompą o wydajności 85 ton/h.
  • Stacja ładowania samochodów elektrycznych.

Comments are closed.